شنبه, 9 مهر 1401
 
 • ساعت : ۱۱:۴۹:۱۱
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ 
 • کد خبر : ۱۶۸۲۳۰
با مشاركت موسسه رازی ; هشتمین كنگره ویروس شناسی ایران برگزار می شود

با مشارکت موسسه رازی ; هشتمین كنگره ویروس شناسی ایران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر محمدکاظم شاه کرمی با اشاره به برگزاری هشتمین کنگره ویروس شناسی ایران در تیرماه سال جاری اظهار کرد: این کنگره که توسط انجمن ویروش شناسی ایران برگزار می شود، از تاریخ 21 الی 24 تیر 1401 توسط انجمن ویروس شناسی ایران بصورت مجازی (آنلاین) برگزار می شود.

دبیر اجرایی کنگره ویروس شناسی به حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی در این کنگره اشاره کرد و گفت: در مدت این 4 روز  24 پنل از ساعت 9 الی 19 برگزار می شود و امتیاز بازآموزی نیز فراهم است.

وی افزود: کووید-۱۹; منشا و تشخیص، درمان و واکسن کووید-۱۹، ویروس‌های تنفسی، ویروس‌های گوارشی، ویروس‌های دامی، ویروس‌های طیور، ویروس‌ها در گیاهپزشکی، ویروس‌های آبزیان، ویروس‌های نوپدید و بازپدید، ویروس‌ها و سرطان، هپاتیت، ایدز و HTLVو واکسن‌های ویروسی مبتنی بر فن‌آوری‌های نوین از محورهای این همایش است.

دکتر شاه کرمی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه هشتمین کنگره ویروس شناسی ایران در تاریخ 21 تیرماه با حضور میهمانان ویژه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار می شود که تجلیل از پروفسور هادی کیوانفر و پروفسور کرامت اله ایزدپناه از جمله برنامه های این مراسم خواهد بود.

عضو هیئت علمی موسسه رازی گفت: تمامی پزشکان، متخصصان دامپزشکان، ایمنی شناسان، میکروبیولوژیست ها، دامداران، دانشجویان و سایر گروه های مرتبط امکان شرکت در این کنگره را از طریق آدرسwww. https://congress.isv.org.ir دارند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  6.0.3.0
  V6.0.3.0