شنبه, 9 مهر 1401
 
 • ساعت : ۹:۹:۱۵
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ 
 • کد خبر : ۱۶۹۸۱۹
برگزاری سومین جلسه كمیته راهبردی فناوری نانو در كشاورزی در سازمان جهاد كشاورزی خراسان شمالی

سومین جلسه کمیته راهبردی فناوری نانو در کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی برگزار شد.

جلسه کمیته راهبردی فناوری نانو در کشاورزی به ریاست  مهندس محمدزاده سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی   و با حضور  دکتر علوی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی و اعضای کمیته روز سه شنبه 18 مرداد 1401 در سالن کشاورز سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این جلسه عناوین و موضوعات پیشنهادی واحدهای تخصصی سازمان جهاد کشاورزی مورد بررسی و جمع بندی قرار گرفت و درخصوص اطلاعات ارسالی از دستگاههای عضو، بحث و تبادل نظر شد.

همچنین مصوبات جلسه گذشته پیرامون نیازهای اولویت دار سازمان جهادکشاورزی وظرفیتهای نیروی انسانی متخصص و امکانات موجود استان در حوزه نانو مطرح گردید.

سرپرست سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی در این جلسه بر اهمیت کاربرد فناوری نانو در بخش کشاورزی و منابع طبیعی تاکید کرد و افزود: اگر به نحو مطلوب به حوزه نانو پرداخته شود شاهد ورود فناوری نانو به مفهوم واقعی در عرصه کشاورزی خواهیم بود و  رسوخ فناوری نوین در افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

مهندس محمدزاده ضرورت افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان در بخش نانو کشاورزی را مورد اشاره قرار داد و افزود: لازم است با رفع موانع، زمینه برای ورود شرکت های دانش بنیان در بخش نانو کشاورزی  فراهم شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  6.0.3.0
  V6.0.3.0