• ساعت : ۱۴:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 67
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی :
ناتك، اولین رویداد ملی حوزه خشكبار

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی :
ناتک، اولین رویداد ملی حوزه خشکبار 

مسعود نجفی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: در راستای  امضای تفاهم نامه مشترک با شرکت شورین رویداد، این مرکز مجری برگزاری ناتک، اولین رویداد ملی حوزه خشکبار است.
به گزارش روابط عمومی سازمان تات، مسعود نجفی در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان؛ افزود: رویداد فناورانه حوزه آجیل و خشکبار(فرآوری, بسته بندی و ماشین آلات ) با هدف جذب ایده ها و راهکارهای فناورانه در جهت رفع نیازهای این بخش در مشهد مقدس و با همکاری شرکت شورین برگزار می شود.
 وی تصریح کرد: برگزاری این رویداد میتواند ظرفیت حداکثری شر کت های دانش بنیان ، شرکتهای فناور عضو پارکهای علم و فناوری ، تمامی دانشگاههای مرتبط در سراسر کشور و اساتید این صنعت و پژوهشکدهها ومراکز رشد، دانشگاهی کل کشور را جهت شناسایی و رفع نیازهای صنایع ایجاد کند.
 رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: طی برگزاری این رویداد ، نیازهای فناورانه توسط صنعت، شرکتها و سازمانهای بزرگ توسط مدیران و کارشناسان صنعت آجیل و خشکبار احصا و ارائه شده و شرکتهای دانش بنیان ، فناور ،استارتاپ ها، محققان، دانشگاهیان و فناوران فعال در آن حوزه پس از بررسی نیازها، امکان سنجی ساخت و ارائه پیشنهادات لازم برای رفع مشکلات پیش روی صنعت آجیل و خشکبار را ارائه می دهند.
 همچنین ضمن معرفی محصولات، ظرفیت ها و خدمات خود امکان مذاکره مستقیم تجاری با یکدیگر را خواهند یافت.

988989.jpg
 

6.1.4.0
V6.1.4.0