• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 540
در آستانه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی:
برپایی دسته هیات عزاداری همكاران ستاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی در باغ كشاورزی و محوطه سازمان

در آستانه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی:
برپایی دسته هیات عزاداری همکاران ستاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در باغ کشاورزی و محوطه سازمان


در آستانه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، هیات سوگواری و عزاداری همکاران ستاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با حضور در مجموعه باغ کشاورزی و محوطه فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی  در سوگ سالار و سرور  شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) چهارشنبه 12 مرداد سال 1401 اقامه عزا کردند. 
       در این مراسم معنوی که جمعی از مدیران کل دفاتر ستادی و کارمندان واحدهای تابعه حضورداشتند، ذاکران و مداحان اهل بیت علیه السلام با ذکر مناقب و مصائب اهل بیت(ع)، فضای این محفل عاشورائی را به نام شهدای کربلا عطرآگین نمودند. پس از آن  گروه سوگواری امام حسین علیه السلام  با همراهی هیات های  موسسه تحقیقات گیاه پزشکی و سازمان حفظ نباتات  با پیوستن به یکدیگر ، مسیر محوطه اطراف سازمان را طی نموده و در مراسمی معنوی، به سینه زنی و سوگواری پرداختند.
حجت الاسلام هاشمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان، حضور در مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) را توفیقی برای مومنان و پیروان ایشان برشمرد. وی با نقل حدیثی از امام معصوم علیه السلام با اشاره به جایگاه رفیع محبان اهل بیت (ع) نزد خدای متعال،  محبت به اهل بیت علیهم السلام را فارغ از مرزبندی های مذهبی و سیاسی دانست و ارادت به امام حسین علیه السلام را در تمام تاریخ جاری و ساری دانست. 
در بخش دیگر از این برنامه حجت الاسلام شاهمرادیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان حفظ نباتات به سخنرانی پرداخت. در ادامه این مراسم نماز ظهر و عصر با شکوه هرچه تمامتر برگزار  شد و در پایان نیز از عزاداران حسینی با صرف ناهار پذیرایی شد. 

روابط عمومی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

6.1.4.0
V6.1.4.0