جمعه, 12 آذر 1400
 
 • ساعت : ۱۱:۲۲:۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
 • تعداد بازدید : 944
 • کد خبر : ۱۳۱۶۳۳
دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان گزارش داد:
آغاز دور جدید ارزیابی محققان هیات علمی و غیرهیات علمی مراكز و موسسات ملی و مادری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی به صورت غیر حضوری

آغاز دور جدید ارزیابی محققان هیات علمی و غیرهیات علمی مراکز و موسسات ملی و مادری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به صورت غیر حضوری

به گزارش دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی ، با توجه به برنامه ارزیابی عملکرد محققان هیات علمی و غیرهیات علمی مراکز و موسسات که در طی چند سال اخیر بصورت مستمر و با مشارکت مشاورین، صاحب نظران و پیشکسوتان مورد وثوق سازمان متبوع انجام شده است، ضرورت تداوم این نوع ارزیابی ها در شورای معاونین سازمان مورد تاکید قرار گرفت.

به دلیل  شرایط ویژه کشور و استانها از لحاظ شیوع بیماری کووید-19 ناشی از ویروس کرونا ،  این نوع ارزیابی ها توسط دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی کشاورزی بصورت مجازی و استفاده از ظرفیت های گسترده موجود در ستاد سازمان و مراکز و موسسات تابعه در بستر وب و بصورت وبینار برنامه ریزی شد. 

در این راستا  ارزیابی محققان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بعنوان اولین مرکز با حضور آقایان دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر سید باقر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ، دکتر ولدان مشاور و قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری، دکتر علیپور قائم مقام معاونت برنامه ­ریزی و امور اقتصادی، دکتر پورداد مدیرکل دفتر امور پژوهشی، دکتر آقائی مدیر کل دفتر نظارت و ارزشیابی و دکتر عادل زارع، معاون دفتر نظارت و ارزشیابی انجام شد.

در این ارزیابی­ ها به بررسی برنامه ­ها و فعالیت­ های محققان در حوزه ­های تحقیقات، آموزش، ترویج و فعالیت­های اجرایی پرداخته می شود و تأکید بیشتر در خصوص دستاوردهای مهم گذشته و برنامه­ های آتی تحقیقاتی است. در این ارزیابی ­ها به بررسی نقش محققان مراکز در توسعه و گسترش دانش فنی و حرفه­ای کشاورزی و منابع طبیعی با همکاری ترویج استان و هدایت موسسات تحقیقاتی پرداخته می­ شود. طی دو  روز ارزیابی در مجموع با 22 نفر از اعضای هیات علمی و محققان غیر هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر به صورت  انفرادی مصاحبه شد.

 

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  6.0.3.0
  V6.0.3.0