چهارشنبه, 8 بهمن 1399
 
 • ساعت : ۱۲:۴۸:۲۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ 
 • تعداد بازدید : 405
 • کد خبر : ۱۳۲۹۸۲
به گزارش دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان ;
با حضور قائم مقام ریاست سازمان ، ارزیابی غیر حضوری محققان هیات علمی و غیرهیات علمی مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران به مورد اجرا درآمد

ارزیابی غیر حضوری محققان هیات علمی و غیرهیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران 

به گزارش دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان ، در ادامه سلسله جلسات وبیناری ارزیابی محققان و مراکز تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی استانی، پس از مراکز بوشهر، ایلام و تهران، نوبت به استان مازندران رسید که چهارمین مرکز استانی بود که با استفاده از ابزار جدید و به صورت غیر حضوری مورد ارزیابی قرار گرفت.

این برنامه با حضور دکتر رسول زارع؛ قائم مقام محترم ریاست سازمان طی پنج روز کاری در روزهای شنبه  17  لغایت  24 آبان ماه جاری  برگزار شد.

علاوه بر دکتر رسول زارع ،  آقایان دکتر علیپور؛ قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری، دکتر اسدی رحمانی؛ رئیس  موسسه تحقیقات خاک و آب، دکتر جعفری؛ رئیس  موسسه تحقیقات گیاهپزشکی، دکتر صالحی جوزانی؛ مدیرکل دفتر فناوری، دکتر گل­محمدی؛ مدیرکل  منابع انسانی و نوسازی اداری، دکتر دواتگر، معاون  موسسه تحقیقات خاک و آب، دکتر محصص مستشاری، معاون  موسسه تحقیقات خاک و آب، دکتر آقائی؛ مدیر کل  دفتر نظارت و ارزشیابی، و دکتر عادل زارع، معاون دفتر نظارت و ارزشیابی و سرکار خانم دکتر شاقلی؛ عضو هیات  علمی سازمان نیز حضور داشتند.

ارزیابی محققان سازمان که در سنوات گذشته به صورت حضوری انجام می­شد در این دوره و با توجه به شیوع بیماری کرونا از طریق وبینار و با محققان محترم مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی مازندران ادامه پیدا کرد. در این ارزیابی­ها به بررسی برنامه­ها و فعالیت­های محققان در حوزه­های تحقیقات، آموزش، ترویج و فعالیت­های اجرایی پرداخته می­شود و تأکید بیشتر در خصوص دستاوردهای مهم گذشته و برنامه­های آتی تحقیقاتی است. در این ارزیابی­ها به بررسی نقش محققان مراکز در توسعه و گسترش دانش فنی و حرفه­ای کشاورزی و منابع طبیعی با همکاری ترویج استان و هدایت موسسات تحقیقاتی پرداخته می­شود. طی پنج  روز ارزیابی در مجموع با 61 نفر از اعضای هیات علمی، محققان غیر هیات علمی و مدیران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران به صورت تک تک مصاحبه شد.

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.7.4.0
  V5.7.4.0