سه‌شنبه, 21 آبان 1398
 • ساعت : ۱۷:۴۴:۱۹
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ 
 • تعداد بازدید : 1941
 • کد خبر : ۱۱۲۰۷۰
طی مراسمی از خدمات دكتر حسین نجفی تقدیر و دكتر حمید نوشاد به عنوان سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان و مهندس ماشااله خشنود به عنوان قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان معرفی شدند

طی مراسمی از خدمات دکتر حسین نجفی تقدیر و دکتر حمید نوشاد به عنوان سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان و مهندس ماشااله خشنود به عنوان قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان معرفی شدند


نشست تودیع و معارفه سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان با حضور دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر سید باقر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع،دکتر کامبیز بازرگان معاون پژوهش و فناوری، جمعی از مدیران کل دفاتر ستادی و رئیسان گروه های این دفتر یکشنبه 16 تیر سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد. در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع، آقایان دکتر حمید نوشاد به عنوان سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی، دکتر حسین نجفی به عنوان مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان و مهندس ماشااله خشنود به عنوان قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب شدند.   
دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان با اشاره به تلاش های صورت گرفته در دفتر خدمات فنی و پشتیبانی، وظایف این دفتر را در پشتیبانی از برنامه های سازمان و به انجام رساندن ماموریت های حاکمیتی مهم ارزیابی کرد. وی با اشاره به فضیلت های اخلاقی دکتر حسین نجفی ایشان را مدیری پرتلاش و خستگی ناپذیر توصیف کرد که در ایام بر عهده داشتن مسئولیت دفتر خدمات فنی و پشتیبانی به خوبی توانسته است از برنامه های اجرایی سازمان در زمینه های تحقیقاتی ، آموزشی و ترویجی پشتیبانی کند. وی ماهیت وظایف دفتر خدمات فنی و پشتیبانی را از حیث در برگیری فراوان ارائه خدمات و کسب رضایتمندی همکاران،  دارای جایگاه ویژه ای دانست که آن را از دیگر مسئولیت های سازمان متمایز می کند. قائم مقام سازمان ضمن تبریک انتصاب دکتر نجفی در سمت جدید مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، برای دکتر  نوشاد در سمت سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان آرزوی موفقیت کرد.
دکتر رسول زارع در قسمت دیگر از برنامه تودیع و معارفه امروز، با تبریک به مهندس خشنود در سمت قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع ابراز امیدواری کرد سازمان بتواند  با بهره مندی از تجریبات ایشان در تحقق اهداف خود به ویژه در شکل گیری اقتصاد خودگردان بیش از پیش موفق باشد.
وی  با اشاره به ضرورت هدایت صحیح منابع در پیشبرد اهداف پژوهشی آموزشی و ترویجی سازمان خاطر نشان ساخت معاونت توسعه مدیریت و منابع با برعهده داشتن  وظیفه مهم توزیع صحیح منابع مالی و نیروی انسانی می تواند در تحقق اهداف سایر معاونت ها از جمله درآمدزایی از امر پژوهش نقش مهمی ایفا کند.
دکتر سید باقر  محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با تبریک ایام دهه کرامت رویکردهای مهم این معاونت را در روان سازی امور و تکریم منابع انسانی مهم برشمرد. وی با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه هایی که منجر به ارتقای فعالیت های تحقیقاتی آموزشی و ترویجی می شود، گستره وظایف این معاونت را بسیار وسیع برشمرد که با توجه به تحولات اخیر در زمینه بودجه ریزی دستگاه های اجرایی، برنامه ریزی برای تامین هزینه ها از محل درآمدهای اختصاصی، وظایف آن را دو چندان نموده است.
دکتر محمودی، معاونت توسعه مدیریت و منابع را علی رغم وظایف سنگینی که بر عهده دارد ساختاری مبتنی بر پاسخگویی توصیف کرد که لازم است برای تحقق این مهم از مشارکت همکاران بهره مند شد. وی با اشاره به تجربیات موفق مهندس خشنود در موسسه علمی کاربردی که سال ها در پست اداری مالی و برنامه ریزی منشا خدمات شایسته بوده اند ابراز امیدواری کرد بتوان از همکاری ایشان در سمت قائم مقام این معاونت مهم در پیشبرد اهداف سازمان گام برداشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان در قسمت دیگر از برنامه تودیع و معارفه امروز، با اشاره به  فعالیت های دفتر خدمات فنی و پشتیبانی به ویژه در امر نوسازی و تجهیز مراکز در سراسر کشور ، عملکرد دکتر نجفی را در زمان برعهده داشتن مدیریت این دفتر شایسته تقدیر دانست. وی با اشاره به عملکرد موفق دکتر نوشاد در راه اندازی شرکت دانش بنیان موسسه تحقیقات چغندر قند و اداره آن، دکتری تخصص کسب و کار و ایده پردازی در زمینه درآمدزایی و خوداتکایی را از نکات قابل توجه در سوابق حرفه ای ایشان برشمرد و انتصاب وی را در سمت سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی تبریک گفت.
دکتر حسین نجفی اجرای وظایف محوله در دفتر خدمات فنی و پشتیبانی را مرهون تلاش یکایک همکاران خود دانست و از همراهی آنان در ایام برعهده داشتن این مدیریت تشکر کرد. وی با اشاره به گستردگی خدمات این دفتر در سازمان و مراکز در سراسر کشور یادآور شد کارنامه عملکرد این دفتر برای همه پرسنل قابل ارزیابی است چرا که ماهیت وظایف این دفتر به گونه ای است که در همه جای سازمان آثار تلاش های همکاران این دفتر قابل مشاهده است و امیدوارم که خدمات ارائه شده، رضایت پرسنل محترم سازمان را کسب کرده باشد و چنانچه نتوانستیم به انتظارات آنان جامه عمل بپوشانیم ، از همه همکاران حلالیت می طلبم.  
دکتر نوشاد با تشکر از حسن اعتماد معاون توسعه مدیریت و منابع در محول نمودن سرپرستی دفتر خدمات فنی و پشتیبانی ابراز امیدواری کرد بتواند با بهره مندی از  ظرفیت های موجود وظایف محوله را در چارچوب قانون با قوت مضاعف پیگیری نماید.
مهندس خشنود قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع با اشاره به اهمیت منابع انسانی و اثر آن در موفقیت یک سازمان ، ابراز امیدواری کرد در راستای پاسخگویی بیشتر و اجرای برنامه های مصوب بتوان در این مسئولیت جدید و در جهت تحقق اهداف سازمان سربلند بود.
 در پایان این مراسم با حضور دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان و دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با اعطای  لوح تقدیر از خدمات دکتر حسین نجفی قدردانی شد. هم چنین  طی احکام جداگانه ای انتصاب آقایان حسین نجفی در سمت مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، دکتر حمید نوشاد به عنوان سرپرست دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان و مهندس ماشااله خشنود به عنوان قائم مقام معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان به آنان ابلاغ شد.
 روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی

 

 

امتیاز :  ۱/۷۵ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0