دوشنبه, 2 مهر 1397
عنوان : برگزاری اولین همایش ملی شورورزی با شعار تولید و اشتغال
کد خبر : ۷۵۳۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۱۰:۴۱:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری اولین همایش ملی شورورزی با شعار تولید و اشتغال

اولین همایش ملی شورورزی با شعار تولید و اشتغال به صورت تخصصی در روزهای سوم و چهارم آبان ماه سال 1396 با مشارکت وزارت جهاد کشاورزی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تعداد قابل توجهی از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی کشور در مرکز ملی تحقیقات شوری (در شهرستان یزد )  برگزار خواهد شد.

این همایش تلاش دارد تا در  راستای منویات و بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر « اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال» گامی مهم در جهت بهره برداری اقتصادی و پایدار از منابع آب و خاک شور بردارد.

شایان ذکر است که  مهندس محمد حسن شریعتمدار مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی ، ریاست این همایش را برعهده دارد و با تایید مشارالیه و طی احکامی جداگانه ،  دکتر عبدالرضا باقری مشاور وزیر و رئیس هیات های امناء و هیات های ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  به عنوان دبیر علمی همایش و دکتر فرهاد دهقانی رئیس مرکز ملی تحقیقات شوری  به عنوان دبیر اجرایی همایش منصوب شدند.  

همانگونه که ذکر شد این همایش  در روزهای 3 و 4 آبان ماه سال جاری با شعار بهره برداری پایدار و اقتصادی از منابع شور بر مبنای تولید و اشتغال  در شهر یزد برگزار خواهد شد. 

علاقه مندان جهت کسب  اطلاعات  بیشتر و همچنین آگاهی نسبت به محورهای موضوعی و راهنمای تدوین مقالات میتوانند به ویگاه دبیرخانه همایش  به آدرس : 1cba.areeo.ac.ir  مراجعه نمایند.


نمایش تعداد بازدیدها : 924

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0